OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
 

La Madrastra- Macocha

La Madrastra v mexických programoch
V tejto sekcii prinášam trochu iný pohľad na Macochu. Budú tu videá, kde samotní predstavitelia hovoria o svojich dojmoch z Macochy, o tom ako sa im rôzne scény točili, čo ich upútalo v rôznych momentoch natáčania. Tieto príspevky boli odvisielané v niekotrých programoch ako La Oreja, Crisina show, Hoy atd. Sú to programy, ktoré sa zaoberajú rozpitvávaním rôznych televízných seriálov, ako aj talkshow, v ktorých vystupovali obsadení herci a hovorili svoje dojmy, spravodajské, žurnalistické a rôzne iné relácie. 
 
 
 
                                       
                                       
 
             Cesar a Victoria hovoria v relácii La Oreja o svojich dojmoch a pocitoch pri natáčaní scény z 84. a 85. časti              (dialóg aj video sú uvedné v sekcii Scény-dialógy)
                                                                                                                                                                                                                                                 
                                               
 
                  Príprava na scénu "Albina smrť" zo 117. casti- inak, všimnite si, akí su naši obľúbení herci fajčiari.... =D
 
 
                                               
 
                                                  Máriina zmena v Macoche pre program La Oreja
 
 
                                              
       Obsadenie Macochy a pripravuje na natáčani- čo poviete? Je tam ale zmätku, že? Tam by sa jeden nevyznal.... ale našťastie, každého obskakuje iný maskér, iný kaderník atd. a hoci to tam občas vyzerá ako v mravenisku, výsledkom je výborný nielen výkon ale aj výzor našich obľúbených hercov....
 
 
 
                                                
         Ešte jedna spomienka na Albinu smrť- scéna z pohľadu Jacqueline Andere (Alba), Mauricia Aspeho (Hector), Any Layevskej (Hviezda- Estrella) a Vicky.
                                             
                                                
       Spoza kamier- Natáčanie romantickej scény zo 100. časti- scéna v reštaurácii s Laurou Pausini (tí ktorí              rozumiete aspoň trochu po španielsky, všimnite si na jednom mieste videa ako po Vicky a Cesarovi režisér kričal:  Besa! Besa! a keď sa už začali bozkávať tak kričí: Más besos!!!- ten asi nikdy nebude celkom spokojný... =D)
 
 
 
 
                                                               
                                                              
                         Prezentácia Macochy- Cesar, Vicky, Ana a Jacqueline rozprávajú o svojich postavách. Opisujú ich                          podľa charakteru a Cesar hovorí aj o tom, aká je Macocha, že je to veľmi krásny, silný príbeh atď. Je to                        prvá časť prezentácie
 
 
 
                                                             
                                              Druhá časť prezentácie- hovorí sa o samotnom príbehu Macochy, ukážky z deja
 
 
 
                                                             
                                                        Tretia časť prezentácie- poďakovanie hlavných predstaviteľov
 
 
 
                                                             
                                                              Štvrtá časť prezentácie- posledná
                                                                 
   
                                     
                                             
                                                 Rozprávanie o prudukcii La Madrastry v programe Mentiras y verdades (ako nechápem, z akého dôvodu je tam na konci esta taký dlhý kus prázdneho miesta.... =D)
                                     
 
                                          
       Rozhovory s Victoriou Ruffo, Mauriciom Aspem a Anou Layevskou v deň veľkého finále La Madrastry- časť 1. Herci tu rozprávajú o svojich pocitoch, keď sa vastne pozerajú na svoj dokončené dielo. Všetci traja sa však zhodujú na tom, že sú smutní, pretože sa musia rozlúčiť s týmto nádherným projektom, s týmto krásnym príbehom dobra a zla, lásky a nenávisti, odpustenia a nájdenia... sú síce nastylovaní ako v Macoche po desiatich rokoch, takže neviem celkom, o ktorom veľkom finále rozprávajú....
 
                                          
                            2. časť rozhovorov s Máriou, Hectorom a Hviezdou- teraz mi je už jasné, že rozprávajú o pôvodnej Macoche- teda tej našej milovanej, o ktorej som vytvorila túto stránku. Je pravdou, že som nemala možnosť vidieť pokračovanie Macochy, čo mi je veľmi ľúto, ale asi preto mám túto prvú a pôvodnú verziu ešte radšej.... V tomto videu rozpáva ana Layevska napríklad o tom, ako si ktorých kolegov obľúbila, hovorí aj Victoria, rozprávajú o svojich pocitoch pri točení posledných častí.....
 
                                            
                           3. a posledná časť rozhovor s našimi predstaviteľmi Macochy. Vicky tu ešte rozpráva o svojich pocitoch z nakrúcania, o všetkom čo bolo skvelé a výnimočné- ďakuje všetkým tvorcom, všetkým divákom a zároveň nás ako divákov napínajú tým, že na ďalší deň začínajú nakrúcať nový príbeh Macochy, ktorý, ale nebudú prezrádzať a odohráva sa po niekoľkých rokoch, ale nie je to 20 rokov.... čo my samozrejme vieme- je to Macocha po desiatich rokoch a ja sa posnažím zistiť o nej niečo viac... ak by sa mi niečo podarilo vydolovať, iste sa to tu objaví.